Taciz iddiası olay olmuştu! Ünlü çift sessiz sedasız boşandıklarını açıkladı

Avustralyalı aktris ve yazar Isla Fisher (48) ile İngiliz komedyen, aktör, yazar ve yapımcı Sacha Baron Cohen (52), 2001 yılında Avustralya’da bir partide tanışmıştı.

Aşk yaşamaya başlayan ikili, 2004’te nişanlanmış; 2010 yılında ise dünyaevine girmişti. Ünlü çiftin bu evlilikten iki kız, bir erkek çocuğu dünyaya gelmişti.

ÇOK KONUŞULAN TACİZ İDDİASI

Oyuncu Rebel Wilson’ın Cohen ile ilgili rahatsız edici iddiaları ise geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 2016’da aktör ile ‘The Brothers Grimsby’ adlı filmde yer alan Wilson, ünlü isim tarafından istemediği bazı şeyleri yapmaya zorlandığını öne sürmüştü.

“Sacha ile her konuşmamda, film için hiçbir şekilde gerekli olmadığı halde benden çıplak sahneler çekmemi istiyordu” diyen Wilson, şöyle devam etmişti:

Bana cinsel tacizde bulundu gibi hissettim. Ona ‘Ben çıplak sahneler çekmem’ dedim. Bir gün ekstra bir sahne için sete çağırıldım. Sacha, birden pantolonunu indirdi ve ‘Tamam, bu sahneyi çekeceğiz’ dedi. Artık gerçekten korkmuştum. Oradan çıkmak istedim ve sonunda uzlaşarak birkaç replik doğaçladım. Sascha ile cinsellik içeren sahneleri, ancak senaryo birkaç kez değiştirildikten ve bana bu sahnelerin tanıtımının yapılmayacağı söylendikten sonra kabul ettim.

“KANITLARLA DOĞRUDAN ÇELİŞİYOR”

Sacha Baron Cohen, bu iddiaları reddetmişti. Oyuncunun temsilcisi, konuyla ilgili “Bu iddialar, ‘The Brothers Grimsby’in yapımından önce, yapım sırasında ve sonrasında orada bulunanların eşzamanlı belgeleri, film görüntüleri ve görgü tanıklarının ifadeleri de dahil olmak üzere kapsamlı ve ayrıntılı kanıtlarla doğrudan çelişmektedir” ifadelerini kullanmıştı.

Herkes Cohen’in eşi Fisher’dan bir açıklama beklerken, ikili cephesinde şoke eden bir gelişme yaşandığı ortaya çıktı. Oyuncu çift, geçtiğimiz yıl boşandıklarını duyurdu.

“NİHAYET RAKETLERİMİZİ BIRAKIYORUZ”

Sosyal medya hesaplarından ortak bir açıklama yayınlayan Cohen ile Fisher, şöyle yazdı:

Yirmi yıldan fazla süren uzun bir tenis maçının ardından nihayet raketlerimizi bırakıyoruz. 2023 yılında evliliğimizi sonlandırmak için ortaklaşa dava açtık. Her zaman gizliliğimize öncelik verdik ve bu değişiklik üzerinde sessizce çalışıyoruz. Çocuklarımıza olan bağlılığımızı ve sevgimizi sonsuza kadar paylaşacağız. Ailemizin mahremiyet isteğine saygı duyduğunuzu içtenlikle takdir ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir